Better Call Saul Podsumowanie: Gene po prostu nie może odpuścić - i zobacz, kto nazwał Saul! (2023)

Teraz, gdy Gene preferuje przestępstwoLepiej zawołaj Saula, Chciał spróbować więcej w tym tygodniu - i tak, zgłosiliśmy się również do Saul Goodman.

W rzeczywistości odcinek poniedziałku zaczyna się od faktu, że porwany Saul Goodman prosi o litość na tylnym siedzeniu Walts i Jesses Meth Metor Mobile.Słyszymy nawet, jak mówi: „To nie byłem ja!” To był Ignacio!On jest jednym! ”Krótko przed uruchomieniem napisów otwierających. Ale potem wracamy do czarno -białego postuBreaking BadŚwiat, w którym ma recepcjonistkę Saula Francesca, która musi zmagać się z kilkoma niczego nie podejrzewającymi kamiennikami w swojej nowej roli mieszkania.Gdy tylko siedzi w swoim samochodzie, myśli, że jest śledzona, ale udaje jej się jej stracić przez nagłe zakręty - i przekazuje reklamę pracy dla prawnika Billa Oakleya, który jest teraz obrońcą.Podjeżdża do opuszczonej stacji benzynowej na pustyni, czekając na telefon monety ... a potem dzwonek do drzwi.

Mark Margolis, Hector Salamanca z „Breaking Bad”, zmarł w wieku 83 lat

Zahn McClarnon z Dark Winds: Po tej przerażającej pierwszej minucie w sezonie 2, Joe walczy „z tym, co oznacza zemsta”

Better Call Saul Zusammenfassung: Gene kann einfach nicht loslassen – und schauen Sie, wer Saul angerufen hat! (3)To geny chcą być na bieżąco - ale najpierw Francesca nalega na uzyskanie tego, co obiecano: kopertę pełną gotówki, która jest ukryta w pobliżu.Mówi Gene, że wciąż jest prześladowana, ale nie tak często.„Więc maestro, który kupił farmę, niczego nie zmienił?” On i ona odpowiada, że ​​jest gorzej.Żona Walta, Skyler „dostała umowę”, mówi, więc pozostali tylko Saul i Jesse Pinkman, „i usłyszałem, że znaleźli jego samochód na granicy, tj. Adios, idiota.” Gene pyta o różne operacje prania pieniędzy i pranie pieniędzy i operacje prania pieniędzy i Rachunki zagraniczne, ale wszystkie zostały skonfiskowane przez rząd, aby mógł pokazać tylko gotówkę (lub diamenty), które zabrał ze sobą jako „prawnika ds. Obrony karnej” przez wszystkie lata.

Francesca jest gotowa się założyć, ale Gene chce kontynuować rozmowę.Mówi mu, że Huell znów jest w domu w Nowym Orleanie („Ostatnią rzeczą, którą słyszałem, jest to, że poszedł pieszo”) i że Bill Oakley przeszedł z prokuratora na obrońcę.Aha, a ona dostała telefon ... od Kim.Przypomina, że ​​„sprawdzała mnie”, dodając: „Pojawiło się jej imię.Zapytany, czy wciąż żyjesz. „Gene ma bez słowa:„ Poprosiła mnie. ”Po tym, jak Francesca nagle zakończyła rozmowę, Gene jedzie na inny telefon monety, dzwoni do mediacji i dlatego prosi zraszaczy Palm Coast w Titusville na Florydzie.Gdy tylko jest połączony, prosi o rozmowę z Kim Wexlerem: „Myślę, że ona tam pracuje.” Nie słyszymy, co mówi dalej - kamera kręci się na ulicy, w której słyszymy tylko ciężarówkę przechodzącą hałas - ale to nie ma I idź dobrze.Widzimy, jak mówią genes, a potem uderza słuchacza o telefon i kopie dziurę w boku kabiny telefonicznej.

Cokolwiek się tam wydarzyło (czy faktycznie rozmawiał z Kim?), Motywuje geny do kontynuowania życia jako przestępcy.Kiedy Jeff wraca do domu, znów śmieje się z Marionem - pokazał jej, jak szukać „zabawnych filmów z kotami” na swoim nowym komputerze - a Gene zabiera go na nowy plan i mówi, że będziesz potrzebować Jeffa, aby załoga cmentarza odroczona , wraz z niektórymi barbituratami.Gene powiedział mu, że skończyli, Jeff przypomina mu, ale napotykają sznapki z okularami, aby „wrócić do biznesu”.Widzimy, jak rozwija się nowy plan, tak jakby Genes Friends w barze z pijanym mężczyzną i traci wiele małych zakładów na mężczyznę, śmiejąc się z niego.Gene udaje, że pije i wysysa koktajle przez tajny wąż w rękawie, ale jego nowy kumpel jest naprawdę pijany, a geny pomaga mu w taksówce - prowadzony przez Jeffa.

Better Call Saul Zusammenfassung: Gene kann einfach nicht loslassen – und schauen Sie, wer Saul angerufen hat! (4)Jeff prowadzi do domu pijanego mężczyzny i oferuje mu butelkę wody, którą mężczyzna pije szczęśliwie.Kiedy wraca do domu, stłumi się, a Jeff pomaga mu, gdy cicho otworzył drzwi wejściowe, gdy idzie.Niedługo potem przyjaciel Jeffa wraca do domu pijaka, gdzie zemdla, dzięki temu, co Jeff włożył do wody.Bierze portfel mężczyzny i bierze wszystkie karty identyfikacyjne i karty kredytowe, robi zdjęcia wszystkim, zanim przejrzyj jego pliki i robi inne zdjęcia zeznania podatkowego i wyciągów z konta, wraz z pomocną listą hasła pijanego człowieka.Następnie ucieka z miejsca zbrodni i usuwa taśmę klejącą z drzwi wejściowych podczas wychodzenia.

Better Call Saul Zusammenfassung: Gene kann einfach nicht loslassen – und schauen Sie, wer Saul angerufen hat! (5)Wracamy do Saul, gdy wchodzi do kampanii, a następnie Walter White i Jesse Pinkman - Hello, Bryan Cranston i Aaron Paul!- I szybko spodziewa się, że razem gotują „niebieskie rzeczy” ... i że jest słynny Heisenberg.Saul popycha ją w celu uzyskania szczegółów, ale Walter przerywa mu i przejmuje siedzenie kierowcy, aby go z powrotem.Jednak kemping nie uruchamia się, a Jesse sprzedaje czas, pytając Saula: „Więc… kim jest Lalo?” Saul mówi szybko, że nie jest nikim i zmienia temat, prosząc Waltera, aby już założył kamperę, i widzimy, jak widzimy, jak widzimy, jak widzimy, jak widzimy, jak to Płaski grób, który został dla niego wykopany na pustyni, powoli łączy się w geny leżące w łóżku - ładny gest - podczas gdy geny dostają dostawę: masażer huśtawki.On, Jeff i jego przyjaciel oszukują coraz bardziej bogate pijane, z generami podawającymi butelki wodne z zmiażdżonymi barbituratami i sprzedając wszystkie skradzione dane finansowe za mnóstwo gotówki dla podejrzanego faceta.Jednak Gene wydaje się odczuwać winy - czy?- Kiedy jego ostatnia ofiara ujawnia, że ​​zdiagnozowano u niego raka.

Powrót do Saul, który używa tego samego masażera pleców, który geny właśnie zamówił, gdy Mike odwiedza go w swoim biurze.(Nie chce rozmawiać z Saulem podczas używania tego.) Mike informuje go o różnych klientach, których prześladuje, a Saul prosi o Heisenberga.Mike donosi, że jest nauczycielem chemii w liceum Walter White, który współpracuje z byłym uczniem Jesse Pinkman.Walter ma raka, dodaje;Był w leczeniu: „Ale to nie wygląda dobrze.” Mike ostrzega Saul, aby trzymał się z daleka od niego - „Jest absolutnym amatorem” - i ujawnia, że ​​Gus Fring nawet o nim nie wie, ponieważ „małe ziemniaki” Jest.Jednak Saul jest zafascynowany i nalega, aby produkt WALTS był najlepszy w branży.Tak, Mike przyznaje ... ale dotyczyło to również Betamax.

Gene relaksuje się w domu, kiedy dostaje telefon, który pozwala mu się złapać na Jeffa.(Marion podnosi wzrok z filmów z kotami i widzi, jak wchodzi do jej garażu.) Przyjaciel Jeffa nie mógł oszukać tego faceta, ponieważ dowiedział się, że ma raka;Bierze te same pigułki, co jego ojciec.Gene jest oburzony, oskarża go, że był „miękki” i twierdzi, że facet będzie martwy, gdy zda sobie sprawę, że został oszukany.Jeff's Buddy uważa, że ​​zarobił wystarczająco dużo pieniędzy, aby porzucić całą sprawę, ale geny przerywają go: „To nie jest twoja decyzja.” Przyjaciel Jeffa już odejmował taśmę od drzwi tego faceta, ale to nie zatrzymuje: on tego nie zatrzymuje: on tego nie zatrzymuje: on tego nie powstrzymuje: On Mówi mu, że został zwolniony i nakazuje konfliktowi naładowanemu Jeffowi, aby doprowadził go do domu faceta, aby dokończyć pracę.Jeff obawia się, że facet może teraz obudzić się, ale Gene mówi mu, że nie powinien się martwić i poinstruuje, żeby odebrał go za 20 minut.Kiedy widzimy, że szkoła średnia Saula Waltera White'a wchodzi i mija swojego Pontiac Aztek na parkingu, Gene idzie do drzwi pacjenta z rakiem ... i łamie szklaną panel, aby się dostać.

Czy oszustwo Genes będzie jego upadkiem?A czego jeszcze dowiemy się o wczesnych dniach Saula z Waltem i Jessem?Napisz swoje myśli i teorie poniżej w komentarzu.(Zostały tylko dwa odcinki!)

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Frankie Dare

Last Updated: 14/10/2023

Views: 5905

Rating: 4.2 / 5 (53 voted)

Reviews: 84% of readers found this page helpful

Author information

Name: Frankie Dare

Birthday: 2000-01-27

Address: Suite 313 45115 Caridad Freeway, Port Barabaraville, MS 66713

Phone: +3769542039359

Job: Sales Manager

Hobby: Baton twirling, Stand-up comedy, Leather crafting, Rugby, tabletop games, Jigsaw puzzles, Air sports

Introduction: My name is Frankie Dare, I am a funny, beautiful, proud, fair, pleasant, cheerful, enthusiastic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.