Jak nazywają się dziewczyny?(25 najlepszych nazw) (2023)

Osoba może czuć się fantastycznie, używając prawidłowego pseudonimu lub słowa uczucia.Korzystanie z niepoprawnego może obrażać lub wyłączyć ludzi.Zrozumienie jednostki i jej preferencji jest niezbędne do ustalenia słowa ujmowania do wykorzystania.

What Do Girls Like to Be Called? (Top 25 Names) (1)

Posiadanie listyKilka kochających pseudonimówPróba pomoże ci dowiedzieć się, jakie pseudonimy lubi twój małżonek.Oto 25 wyraźnych pseudonimów dla dziewcząt.

Dlaczego używamy Endearments i Names?

What Do Girls Like to Be Called? (Top 25 Names) (2)

Ludzie wyrażają przywiązanie do siebie werbalnie poprzez warunki ujmowania (palce) i nazw zwierząt domowych.Te nazwy wskazują, że osoba, z którą się z nimi zniknę, różni się od innych osób w twoim życiu.

Każdy z tych imion stanowi wyraźny aspekt ich osobowości, taki jak ich seksualna strona, delikatna strona, zabawna strona i tak dalej.

W pewnym momencie nazywając kobietę „snugglebunny” majaPrzywołuje sentymentybliskości, ale etykiety te mogą wydawać się całkowicie nieodpowiednie (jak podczas audytu IRS).

Właśnie dlatego, gdy kłócą się ze swoją znaczącą inną, mężczyźni często używają tego słowa, aby wywołać pozytywną reakcję, ale spotkaj się z „Nie przytulaj mnie!”

Wybór nazwy zwierząt domowych lub korzystanie z palca wiąże się z programowaniem psychologicznym.

Podobnie jak nasi rodzice używali naszych pełnych nazwisk, aby domagać się naszej uwagi lub skarcie nas, nazwy te wywołują uczucia i postępowanie od innych.

I przy wielokrotnym użyciu szczególnie podczas lub po określonych zdarzeniach - uczymy się reagować na te nazwy w taki sam sposób, jak psy Pavlova ślinią się na dźwięk dzwonka.

Subkomunikacja może czasem przybierać kształt nazw zwierząt domowych.

Jeśli jesteś wśród grupy ludzi, ale chcesz poinformować swojego partnera, że chcesz uprawiać seks po powrocie do domu (bez wiedzy innych), pomoże użycie nazwy zwierzaka wyznaczonego do sypialni.

Podobnie, jeśli jej zachowanie stanie się zbyt pijane, możesz nazwać ją terminem zarezerwowanym dla niej bardziejTrzeźwa stronabez konieczności wrzucania jej pod stołem.

Jak nazywają się dziewczyny?(25 najlepszych nazw)

Oto kilka nazwisk;

What Do Girls Like to Be Called? (Top 25 Names) (3)

1. Cukier

Jeśli chcesz sprawić, by twoja kobieta poczuła się słodka lub zdaje sobie sprawę, że jest słodka, możesz dać jej przydomek „cukier”.Przez długi czas dziewczęta nazywane są cukrem.

Służy do przekazywania wrażenia, że dana kobieta jest słodka i syropowa.

Ponieważ jednak jest to starszy pseudonim, może się być tak przerażający, jeśli nie znasz kobiety zbyt dobrze.

Ma również charakter seksualny, więc tak jestNajlepiej zarezerwowanydla okoliczności, które są już ogrzewane seksualnie.

Jeśli jednak ustalona chemia jest już słodka, prawdopodobnie możesz uciec od nazywania cukru dziewczynki, nie stając się tak dziwnym lub przerażającym.

Sugar przemawia do dziewcząt, ponieważ oznacza to, że są słodkie i opiekuńcze.

2. Śliwka cukrowa

„Sugar Plum” to wariant cukru.Ta wersja, podobnie jak inni, sprawia, że oryginalny pseudonim jest trochę bardziej zabawny.Warstwy śliwki cukrowej słodyczy na słodyczy.

Służy, aby kobieta czuje się bardzo ładna.Ponieważ jest fajnie, powinieneś używać go w określonych ustawieniach tylko wtedy, gdy chcesz, aby wylądował dobrze.W przeciwnym razie może sprawić, że dziewczyna poczuje się głupia i nie w dobry sposób.

Niektóre osoby mogą zidentyfikować swój pseudonim z wyglądem lub wagą, co może mieć odwrotny efekt, aby poczuć się słodkie.

Przed użyciem humorystycznego pseudonimu, takiego jak cukier śliwka, ważne jest, aby zrozumieć małżonka i ich poziom zabawności.

3. Miód

„Kochanie” to kolejnyKlasyczny pseudonimmożesz użyć.Ta nazwa jest popularna wśród dziewcząt, ponieważ sprawia, że czują się urocze, cenione i uwielbiane.

Miód jest podwyższonym pseudonimem powszechnie używanym przez pary małżeńskie.Można go jednak używać na dowolnym etapie związku.

To kolejna neutralna pod względem płci nazwa, która działa dobrze w większości sytuacji.To także lekki pseudonim z niewielkim znaczeniem.

Może być stosowany zarówno w dokuczaniu, jak i romantycznych okolicznościach.Niewiele osób nie lubi tego pseudonimu, co czyni go doskonałym wyborem na imię dziewczynki.

4. Honey Buns

„Honey Buns” to nieco słodsza forma miodu, która ma na celu wywołanie myśli słodyczy i miłości.Jest też nieco ożywiony, co czyni go doskonałymbeztroskieokoliczności lub próba rozjaśnienia twojego towarzysza.

Należy pamiętać, że niektóre dziewczyny mogą obrażać się pseudonimem, myląc go do odniesienia do ich tylnych końców.

W rezultacie pseudonim Honey Buns najlepiej wykorzystuje się, gdy dobrze się poznałeś i masz wygodęprzepływ rozmowy.

Ten pseudonim jest idealny do długoterminowych relacji.Odwołuje się do dziewcząt, ponieważ sprawia, że czują się cenne i doceniane.

5. Dziecko

„Dziecko” jest powszechnym i niezmiernie obraźliwym pseudonimem, który możesz spróbować.

Może być stosowany zarówno do mężczyzn, jak i kobiet i jest ogólnie neutralny pod względem płci.Ten pseudonim jest popularny wśród kobiet, ponieważ sprawia, że czują się cenione, delikatne i delikatne.

Sprawia, że dzieci czują się chronione, ponieważ ten, który używa pseudonimu, przyjmuje pozycję Protectora lub opiekuna.Po raz pierwszy zaczynając od kochających nazwiska, bezpiecznym pseudonimem jest „dziecko”.

6. Baby dziewczyna

Jeśli twoja dziewczyna lub małżonek docenia nazwę dziecka, możesz przejść do „dziewczynki”.Kolejnym ujmującym pseudonimem, który może sprawić, że twój małżonek poczuł się mały, ceniony i opieki, jest dziewczynka.

Umieszcza cię w pozycjidozorca lub obrońca, opiekując się i ochroną swojego towarzysza.Pamiętaj, że nie wszystkie dziewczyny lubią być nazywane dziewczynką, ponieważ sprawia, że czują się małe lub gorsze.

Ten pseudonim jest odpowiedni do określonych sytuacji i po ustaleniu cech swojego połączenia.To powiedziawszy, dziewczynka to piękny pseudonim, który sprawi, że twój kochanek poczuje się wyjątkowo.

7. Anioł

Jeśli czujesz, że kobieta w twoim życiu jest darem z daleka, powinieneś nazwać ją „aniołem”.Jeśli zmieniła twoje życie na lepsze, jest bez wątpienia twoim aniołem.

Wzywanie do niej może uświadomić sobie, jak ważna jest w swoim życiu.Dziewczyny takie jak Angel, ponieważ sprawia, że czują się silne, zdrowe i doceniane.

8. Lalka dla niemowląt

„Baby Doll” to inna nazwa, która wywołuje uczucia urody lub uwielbienia.Baby Doll może sprawić, że dziewczyna poczuła się ceniona i doceniona.

Jednak nie wszystkie dziewczyny spodoba się relacja z delikatną lalką lub figurą plastikową.Wyrażenie to jest również czasami stosowane w kontekście seksualnym.

Warto najpierw wypróbować niektóre inne wyrażenia, aby zobaczyć, czy twoja dziewczyna lubi pseudonim.Baby Doll jest popularna wśród dziewcząt, ponieważ sprawia, że czują się urocze, atrakcyjne i troszczą się.

9. dynia

Jeśli szukasz głupiego pseudonimu dla swojej córki, „dynia” jest bezpiecznym zakładem.To głupia, żywa i przyjemna nazwa.

Niektóre kobiety mogą się nie podobać, ponieważ myślą, że wyśmiewasz się z ich wagi lub formy.

Korzystanie z dużej miłości i innych pseudonimów pomoże im zdać sobie sprawę, że jesteś czuły.Dynia jest popularna wśród dziewcząt, ponieważ jest zabawna, humorystyczna i beztroska.

10. Moje serce

Ostatnim pseudonimem, który chciałby kobieta, jest „moje serce”.Nazywanie kobiety to słowo ogólnie przypomina im twoje uczucia do nich.

To słodki pseudonim, który może je stworzyćPoczuj się cenionyi przytulne.Dziewczyny uwielbiają to, ponieważ jest romantyczny, delikatny i łączy je z tobą.

11. Ciasta miodowe

„Honey Cakes” to kolejna wersja miodu pseudonimu.Ten termin, podobnie jak Honey Buns, wzmacnia oryginalny ukochany pseudonim i sprawia, że wszystko jest zabawniejsze i zabawne.

Jak sama nazwa wskazuje, nazywanie dziewczyny miodne ciastka oznacza nazywanie jej słodkim.Ciasta miodne, podobnie jak bułki miodne, mogą podrażniać niektóre dziewczyny.

Mogli poczuć, że wyśmiewasz się z ich wagi lub formy fizycznej.W rezultacie ważne jest, aby najpierw ustalić, czy twoja kobieta martwi się jej wyglądem.

Zacznij od miodnych bułek i przejdź do ciastek miodowych, jeśli są przyzwyczajeni do pseudonimu.

Ponieważ jest to humorystyczny pseudonim, lepiej stosuje się go w kontekście beztroskich niż poważnych.

Dziewczyny uwielbiają ciasta miodne, ponieważ jest zabawne,Rozśmieszają ichi sprawia, że czują się ładnie.

12. Cukierka

„Sugar Dumpling” to końcowy wariant cukru.Jest to również zabawny pseudonim, który może być zabawny w użyciu z odpowiednią kobietą.

Ponieważ jest to dość zabawny pseudonim, najlepiej używać go w warunkach beztroskich lub chichot twojej dziewczyny.Jednak użycie tego pseudonimu wymaga pewnej zręczności.

Niektóre dziewczyny mogą się obrazić, ponieważ sugeruje, że wyśmiewasz się z ich atrakcyjności.W związku z kształtem ciała jest znacznie bardziej rażący niż cukier slums.

W rezultacie, przed zastosowaniem go, ważne jest, abyś zrozumiał nastrój swojej dziewczyny, a także klimat tego miejsca.Curek Dumpling toZabawny pseudonimbo dopiero zaczynasz od pseudonimów.

Może złagodzić część odkształcenia i pomóc w uziemieniu was oboje w tych okolicznościach.

13. Kochanie

„Darling” to jeden z najbardziej romantycznych tytułów, które można nazwać kobietą, i na początku XX wieku stała się sławna na srebrnym ekranie.

Pokazało to, że faceci o silnych żartach szepczące cudowne nic w uszach swoich bliskich i nazywają je kochanie.Słowem sercami były zarówno złamane, jak i naprawione.

Od tego czasu zdanie zostało zarezerwowane dla par, które są głęboko zakochane w sobie.Może to być zabawne w niektórych okolicznościach, ale zazwyczaj jest to poważneWyrażenie uczucia.

Dziewczyny lubią pseudonim, ponieważ sprawia, że czują się poszukiwani, doceniani i połączone.Wskazuje, że obaj partnerzy w związku są na tej samej stronie.

Niestety niektóre osoby używają ukochanej sarkastycznie.Dobrym pomysłem jest stworzenie tonu lub scenariusza przed zastosowaniem pseudonimu, aby zagwarantować, że jesteśbycie romantycznym.

Rozgrzewanie kobiety dając jej kwiaty, tworząc kolację dla niej lub prysznic jej komplementami i miłością jest wspaniałym podejściem, aby wykorzystać kochany kij.

14. kochanie

„Sweetheart” to kolejny staryskuteczny pseudonimMożesz użyć ze swoją dziewczyną.To imię oznacza, że dziewczyna jest delikatna, współczująca i kochająca.

Pokazujesz jej, że cenisz jej serce, używając pseudonimu.Pod względem popularności jest to inna nazwa, która jest prawie tak starożytna jak ukochana.

Może się to również sarkastycznie wychodzić, dlatego dobrze jest przećwiczyć słowo, aby upewnić się, że poprawnie je wymówisz.Nazwa jest popularna wśród kobiet, ponieważ jest romantyczna, kochająca i delikatna.

Po odpowiednim wykorzystaniu może toPrzybliż się paryrazem.Kochanie może być starożytnym terminem, ale istnieje w pobliżu.

15. kochanie

„Sweetie” to nieco krótszy wariant ukochanej.To bardziej zaktualizowana wersja Sweetheart.

Sweetie to doskonały przydomek dla dziewcząt, które chcą czuć się zadowolone i przyjazne.Oznacza to, że dziewczyna jest urocza i miła.

Ma to taki sam efekt, jak powiedzenie, że miód.Oczywiście niektóre dziewczyny mogą uważać, że pseudonim jest obraźliwy.

Jeśli zostanie określony błędnie lub w niewłaściwym kontekście, termin może sprawić wrażenie, że traktujesz lub uważasz je za dziecko.

Zrozumienie atmosfery pokoju i nastroju twojej dziewczyny może pomóc ci zdecydować, czy zatrudnić Sweetie.Dziewczyny lubią pseudonim, ponieważ sprawia, że czują się kochani i przytulni.

16. Boo

„Boo” to zmodernizowana forma terminu „dziecko”.Chociaż zaczęło się to jako metoda określająca kogoś jako chłopaka, następnie przekształciło się w szeroką frazę dla swojego znaczącego partnera.

Wiele utworów hip -hop i R&B to moniker Boo.W rezultacie jest często związany z partnerstwami i parami.Jednak od czasu do czasu jest również używany wśród przyjaciół.

W rezultacie, gdy go używasz, ryzykujesz, że dajesz swojemu dziewczynie wrażenie, że uważasz ją za przyjaciółkę niż partner miłosny.

Aby tego uniknąć, użyj romantycznych słów lub ciepłych akcentów, jednocześnie nadając jej pseudonim.Gwarantuje to, że zdanie jest odbierane poprawnie.

Boo jest również bardziej zabawny i łatwiejszy w użyciu.Jest beztroski, dzięki czemu jest idealny do użycia we wczesnych stadiach nowego związku.

Dziewczyny lubią boo, ponieważ sprawia, że czują się ważne i związane z kimś.

17. Gorące rzeczy

Nazywanie swojej dziewczyny „gorącymi rzeczami” to wspaniała technika, która ją droczył, a jednocześnie sprawia, że czuje się seksownie.Gorące rzeczy toDoskonały pseudonimPonieważ jest to zabawne, jednocześnie sugerując, że uważasz, że są atrakcyjne.

Kobieta jest prosta, aby się rozśmieszyć, wiedząc, że lubisz.To zabawna metodaPisz swoją uwagęBez traktowania tego w tym czasie.

Jest to zależne od nastroju, tak seksowne i każdy inny seksualny pseudonim.Dziewczyny, które nie są w dobrym nastroju, nie pokochają tego imienia.

Jeśli jednak masz odpowiedni rodzaj uroku, możesz sprawić, że pseudonim jest zabawny i beztroski, aby się uśmiechnąć.

Dziewczyny doceniają gorące rzeczy, ponieważ jest to śmieszne, sprawia, że czują się pożądane i zapewnia im bezpieczny sposób, aby wyrazić swoje zainteresowanie lub jego brak.

18. Cutie

„Cutie” to kolejny sposób na odniesienie się do twojej dziewczyny.Kiedy chcesz powiedzieć swojej dziewczynie, że jest cudowna lub że się w niej zakochujesz, nazywanie jej Cutie to wspaniała metoda, aby to zrobić.

Cutie to miły pseudonim, ponieważ jest niewinny.Nie jest to seksualnie naładowane i nie jest zbyt romantyczne.

To zabawny pseudonim, który pozwala wyrazić, jak bardzo lubisz swoją dziewczynę.Cutie jest popularna wśród dziewcząt, ponieważ sprawia, że czują się urocze, ukochane i doceniane.

19. Cutie Pie

Jeśli chcesz sprawić, by Twoja dziewczyna poczuła się szczególnie wyjątkowa, możesz nazwać jej „ciasto cutie”.Cutie Pie to wariant Cutie.Dodanie „ciasta” zwiększa słodycz.

Jeśli uważasz, że twoja dama jest wyjątkowo urocza, nazwa działa jak ciasto.Cutie Pie jest zarówno poważna, jak i beztroska.Możesz go użyć, aby drażnić swoją dziewczynę i uczynić sytuację humorystyczną.

Możesz być również prawdziwy i wykorzystać go, aby wyrazić, jak bardzo doceniasz i pielęgnować swoją dziewczynę.Cutie Pie jest popularna wśród dziewcząt, ponieważ sprawia, że czują się wyjątkowo urocze.

20. Bae

„Bae” to kolejny popularny pseudonim współczesnej dziewczyny.Bae jest skrótem „przed kimkolwiek innym”.

Chodzi o miejsce osoby w czyimś życiu.Potrzeby tej osoby mają pierwszeństwo przed wszystkimi innymi.

W rezultacie popularne jest, aby partnerzy nazywają swoje dziewczyny jako BAE, ponieważ sugeruje, że są pierwsi.Jest to zabawna fraza ujmowania, która może być zarówno romantyczna, jak i przyjazna.

Na przykład najlepsi przyjaciele używają tego słowa.

W związku z tym jest to bezpieczna fraza, ale jeśli chcesz upewnić się, że twój małżonek czuje się ceniony, możesz sparować go z innymi pseudonimami.

W przeciwnym razie mogą czuć się tak, jakby byli ignorowani, a nie traktowani jak partner.Dziewczyny doceniają BAE, ponieważ sprawia, że czują się znaczące w życiu swoich partnerów.

21. Kitten

Niektóre kobiety doceniają słuchanie pseudonimu „Kitten” od ich partnerów.Kitten często sugeruje, że kobieta jest zabawna.Od czasu do czasu jest zatrudniony w domach, które podążają za BDSM lub podobnym alternatywnym stylem życia.

Kitten jest często naładowany seksualnie, ponieważ ze względu na jego związek z BDSM.Jest najbardziej skuteczny w tych warunkach.Jednak dla odpowiedniej osoby może się to również wydawać słodkie i współczujące.

Jeśli kobieta nie interesuje się tego rodzaju życiem, jest wiele, co może się nie udać z tym pseudonimem.Powiedziawszy to, jest to słodka nazwa, która może sprawić, że kobieta poczuła się głupia, zabawna, a nawet zmysłowa.

W okolicznościach seksualnych stosuje się również skrót „Kitty”.

22. Sexy

Dziewczyny, jak faceci,Czuję się seksowny.Z przyjemnością wiedzą, że kuszą swojego małżonka.

Nazywanie kochanka „seksownym” to jedna metoda, aby poczuć się seksownie i poinformować ich, że cię ekscytują.

Ponieważ słowo to jest oczywiście obciążone seksualnie, najlepiej jest je używać w prywatnym lub w kontekstach, gdy takie uwielbienie jest dozwolone otwarcie.

Jeśli jednak małżonek nie jest w dobrym nastroju, słowo może stać się irytujące.Możesz sprawić im wrażenie, że postrzegasz je tylko seksualnie.

Dlatego korzystne jest stosowanie różnychZwroty uczuciaAby zrównoważyć zainteresowanie seksualne i romantyczne.Seksowne apelują do dziewcząt, ponieważ sprawia, że czują się pożądane.

Może to również zwiększyć ich poczucie własnej wartości lub pewność siebie, ponieważ wiedzą, że sprawiają, że czujesz się do nich przyciąga.Sexy to doskonały przydomek, aby Twoja dziewczyna czuła się dobrze.

23. Miłość

Nazywanie swojej dziewczyny „miłością” to jeden z największych sposobów, aby powiedzieć jej, że jest miłością twojego życia.Miłość lub „Lover” to wspaniały pseudonim, ponieważ w jednym semestrze wyraża twoją miłość do twojej dziewczyny.

Jest uroczy i romantyczny i możeuczynić nikogo swobodnie.Dziewczyny lubią to słyszeć, ponieważ przypomina im twoją miłość do nich i o tym, jak je widzisz.

Miłość jest idealna na każdym etapie związku, ponieważ jest całkowicie skupiona na tym, jak się z nimi czujesz.

24. Księżniczka

Jeśli chcesz rozpieszczać swoją dziewczynę, powinieneś nazwać jej „księżniczkę”.Księżniczka jest trochę zabawa, ale w dużej mierze pokazuje, jak je postrzegasz.

Nazywanie swojej dziewczyny księżniczką wskazuje, że tyUważaj ją za królewską.Są cięcie ponad resztę.Zasługują na twoją uwielbienie, przywiązanie i uwagę.

Niektóre dziewczyny mogą nie lubić tego terminu, ponieważ księżniczki mogą mieć negatywne konotacje bycia rozpieszczanym.

Z drugiej strony nazywanie jej księżniczki może sprawić, że poczuła się ceniona i kochana, jeśli nastrój i chemia są odpowiednie.

25. Słońce

Nazywanie kobiety „słońcem” lub „moim słońcem” może spowodować, że zakochałaby się w tobie.Sunshine sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi i przytulni.

Ponieważ świat nie może istnieć bez światła słonecznego, nazywanie swojej dziewczyny słońce sugeruje, że nie możesz bez niej istnieć.W rezultacie ten pseudonim jest romantyczny.

Nazwa przemawia do dziewcząt, ponieważ je czyniPoczuj się wyjątkowy i poszukiwany.

Wniosek

Istnieje kilka kochających nazwisk, które możesz nadać kobietom, które chcieliby.

Niektóre są bardziej dostosowane do określonych sytuacji, stylu życia lub dynamiki, ale przy odrobinie praktyki każdy może je zastosować.Wypróbuj pseudonimy i spraw, aby Twoja dziewczyna się poczułaceniony i ceniony.

Zostaw swoje komentarze i pytanie w polu komentarza poniżej.Również możesz udostępnić link do tego artykułu za pośrednictwem stron mediów społecznościowych.

Zespół CSN.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Ray Christiansen

Last Updated: 24/11/2023

Views: 5708

Rating: 4.9 / 5 (49 voted)

Reviews: 88% of readers found this page helpful

Author information

Name: Ray Christiansen

Birthday: 1998-05-04

Address: Apt. 814 34339 Sauer Islands, Hirtheville, GA 02446-8771

Phone: +337636892828

Job: Lead Hospitality Designer

Hobby: Urban exploration, Tai chi, Lockpicking, Fashion, Gunsmithing, Pottery, Geocaching

Introduction: My name is Ray Christiansen, I am a fair, good, cute, gentle, vast, glamorous, excited person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.