Które zwierzęta jedzą zapach?(Lista 11 Predators) - Oxford Pets (2023)

Czy są zwierzęta, które jedzą śmierdzące?Cóż, 11 zwierząt, które zwykle polują, to głównie ptaki, takie jak jastrzębie i duże sowy.Jest jednak tylko kilka innych zwierząt, które jedzą śmierdzące, w tym kojoty, wilki, lisy itp. Będziemy nadal omawiać to szczegółowo.

Rzućmy okiem na podstawowe informacje na temat dźgnięć.

Co to są dźgnięcia?

 • Podzielone zwierzęta to czarno -białe zwierzęta w paski z wieloma skórkami.Ponadto mają unikalny mechanizm samoobrony.
 • Podzielone zwierzęta należą do rodziny ssaków Mefitidae.Są również bliskimi krewnymi ssaków, takich jak topie śmierdzące, łasice i iltis.
 • Występują głównie w Ameryce Południowej, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku.
 • Twoje siedlisko składa się z pustyń i gór, nawet jeśli ignorujesz gęste lasy.
 • Są to wielarowe larwy, rośliny i owady.
 • Długi są nocne i szukają ofiary w nocy.
 • Są tak potężni, że mogą atakować ofiarę z odległości 10 stóp i powodować tymczasowe podrażnienie i ślepotę.
 • Ponadto, to źleZapach można łatwo dostrzecprzez ludzi.
 • Splinders łączą się wiosną i rodzą w maju.
 • Znaczki dla niemowląt nazywane są Young.
 • Każda z nich ma 2-10 młodych.
 • Mieszkasz od 7 do 10 lat
Welche Tiere fressen Stinktiere? (Liste der 11 Raubtiere) – Oxford Pets (1)

11 zwierząt, które jedzą śmierdzące

Falken: poluje i je noże

Falcons są w stanie rozpoznać ofiarę z daleka.Jednak zależy to całkowicie od wielkości zapachu.Stagat może dorastać do 19 cali, co jest podobne do startowegoDomowy kot.Dlatego sokół może go łatwo rozpoznać.

Szuka innych ofiar, takich jak króliki i gryzonie, które nie atakują tego, jak robią to dźgnięta.Jeśli jednak sokół może uderzyć szybko, stagat jest bezradny.Pomaga to sokoła zabić uparte.Jeśli jednak istnieje większy start, Falcons muszą znaleźć lepszy plan wdrożenia.

Adler: Poluje i je staje

Podzielone zwierzęta są podatne na ataki z góry.Ponieważ nie widać nad nim powietrza, nie możesz podawać zapachu na czas.

Ponadto Orły są najlepszymi drapieżnikami z widoku ptaka.Są również una szczycie jedzeniaŁańcuch.Oznacza to, że nie masz naturalnych wrogów.Mają też bardzo dobry wzrok.Możesz zobaczyć smród z odległości około 5 kilometrów.

Ze względu na wzrok mogą tak szybko złapać dźgnięcia, że ​​nie mają czasu na rezygnację ze śmierdzącego płynu.Następnie orzeł zabija zwierzę na miejscu i zaczyna jeść.

Sowy: poluje i je śmierdzące

To są nocne drżenie.Z ich silnym wzrokiem sowy zawsze szukają gryzoni i mniejszych ssaków.Ponadto są dobre w ukrywaniu się.Jednak większe sowy mogą wydawać głośne odgłosy przed złapaniem ofiary.

W przypadku dźgnięć sowy muszą wybrać inną strategię.Ponadto w tym przypadku pozostają trochę cicho.Zajmuje to każdą szansę, aby się chronić.Sowy zawsze polują w nocy, potem zapach zwykle wychodzą swobodnie.

Większe sowy są ukierunkowane na większe dźgnięcia, których nie wracają.Ponadto sowa używa silnych pazurów, aby spowodować uszkodzenie.

Wilki: poluje i je staje

Wilki polują w grupach, zwłaszcza gdy polują na większą ofiarę.Jednak pojedynczy wilk jest wystarczający do połowy mniejszej ofiary.Wilki mają duże możliwości polowania i silniejsze zmysły niż śmierdzące.Możesz to zrobić bez żadnych problemówWąchaj pieką zapach zapachu i dowiedz się, jak drogaAby dotrzeć do ofiary.

Kojoten: poluje i je noże

Są bardziej tajne niż wilki.Mają mechanizmy polowań, które przypominają mechanizmy lisa.Jednak gdy występuje choroba, podróżują do opakowań.Pomaga to polować na większą ofiarę.

Jeśli kojoty uda się ukryć przed dźgnięciem, możesz łatwo polować i zabić je w jednym pociągu.Jednak zwykle koncentrują się na innych ofiarach i atakują ich tylko wtedy, gdy nie mają innego wyboru.

Niektóre psy: polowanie i jedzenie śmierdzących

Psy mogą łatwo zabić i jeśćStackborn.Unikają tego jednak.NiektóreRasy psów, które są rasami drapieżnikami, mogą zabićzwierzę.Ale jeśli dźgnięcie jest w trybie ataku, zrobi psauciecZ powodu złego zapachu zapachu.

Pumas: poluje i je dźwięki

Pumas są jedynymi istniejącymi przedstawicielami rodzaju Puma.Są również znane jako Catamount, Berglöwe i Panther.Zwierzęta te są czwartymi co do wielkości dużymi kotami na całym świecie.

Masz cienkie ciało o kolorze skóry między jasnobrązowym i wyblakłym brązowym.Są również mniej muskularne niż jaguary.Mężczyźni są cięższe niż kobiety.Mimoduży rozmiar, Pumas nie są klasyfikowane jako duże koty ze względu na ich niezdolność do ryk.

Pumas żywią się dużymi ssakami, takimi jak jelenie.Jednak polują również na bobry, króliki, św., Szopy, zapachy, myszy, owce, świnie i jeżozwierze.

Koty Zibet: poluje i je śmierdzące

Zetet opisuje różne ssaki mięsożerne z Azji i Afryki, które należą do rodziny Vivridae.Jednak głównymi typami są afrykańskie koty Zibet.Twoje ciało jest pokryte blaskiem, szorstkim futrem, którego kolor leży między kremowym żółtym a czerwonym.

Zwierzęta te mają mieszaną dietę, która obejmuje ropuchy, owady, jaja ptaków, szczury rurowe, myszy, agamen i zapachy.

American Badgers: Poluje i je śmierdzące

Amerykańskie borsuki występują we wschodniej, środkowej i zachodniej części Stanów Zjednoczonych.Możesz je zobaczyć w regionach prerii i użytków zielonych.Zwierzęta te zwykle gonią szczury leśne, rozmazy jeleni, piepry, słuch, szczurów kieszonkowych, świnki i psy prerii.

Ponadto ścigają dźgnięcia, jaszczurki, grzechotanie węży, ryb, owadów, królików i płazów.

Red Lynxes: poluje i je dźwięki

Czerwone lynxes są nazwane na cześć ich zakrzywionego penisa.Są gatunkiem kotów z Ameryki Północnej.Ponadto są często polowane na swoje futro.Czerwony Lynx jest częścią rodzaju Lynx.

Te koty są świetnymi wspinaczami i pływakami i mają zdrowy zapach, ostre widzenie i słyszenie.Wszystkie te umiejętności sprawiają, że Bobcats są świetnymi nocnymi łowcami.

Gonią głównie norki, ryby, bisamratów, kaczki, króliki, ptaki, wiewiórki i króliki.Mówiąc o dużych ssakach: żywią się szopami, szopami, szmerami, lisami i martensami.

Czerwone lisy: poluje i je śmierdzące

Czerwone lisy są największymi przedstawicielami rodzaju Fox.Ponadto są to najbardziej rozpowszechnione gatunki lisów.Znajdziesz je w Afryce Północnej, Azji, Ameryce Północnej i Europie.Należą również do listy100 najgorszych gatunków inwazyjnych na świecie.

Są to wszystkożerne i żywią się dźgnięciem, owadami, szopami, gryzoniami i jeżozwierzami.

Jak chroni się start?

Podzielone zwierzęta są dobre w ochronie się przed każdym drapieżnikiem.Używają różnych mechanizmów ochrony przed zagrożeniem, ale ich główną bronią jest zapach.

Pojedynczy spray może być bardzo silny i długi.W rezultacie w okolicy występuje nieprzyjemny zapach przez kilka minut.Ponadto ten spray zawieraTiol, Połączenie organiczne.

To pozwala zapachowi mieszać się z powietrzem i pozostać tam przez kilka dni.Ponadto zapach można stworzyć po śmierdzi.Wynika to z istnienia tioacetatu.

To jedyny powód, dla którego zapach zapachu pozostaje nawet po jednym dniu.Zapewnia to ochronę przed dźgnięciami.Może to jednak również uczynić je wrażliwymi, ponieważ można je znaleźć wąsanie.

Czy śmierdzące mogą się wspinać?Jak wysoko mogą wspiąć się śmierdzący?

Często Zadawane Pytania

Jak umrzesz?

Zakładamy, że śmierdzące żyją na wolności przez 2 do 4 lat.Jedną z najczęstszych przyczyn śmierci są samochody.Podzielone zwierzęta są najczęściej zabijane w wypadkach drogowych.Istnieją jednak inne choroby, takie jak Distemper i Ramise, które zabijają dźwięki.

Czy wdychanie zapachu śmierdzącego zapachu?

Jeśli oddychasz zapachem zapachu, może spalić, przepływ łez, zaczerwienienie i krótkie kłucie.Otwarcie oczu może być trudne.Ponadto wdychanie może również prowadzić do podrażnienia płuc.Zapach może pogorszyć objawy astmy.Jest to jednak bardzo rzadkie.

Co się stanie, gdy zapach psa rozpyla oko?

Jeśli zapach psa rozpyla oko, może powodować wymioty lub nudności, w niektórych rzadkich przypadkach prowadzi do ciężkiej anemii i wygląda jak gaz łzawiący.Jeśli twój pies ma ten sam problem, natychmiast idź do weterynarza i wykonaj pożądane leczenie.

Czy dźgnięcia są przyjazne?

Podzielone zwierzęta nie są zwierzętami agresywnymi i żartmi w pokoju.Są również krótkie.Spryskują tylko wtedy, gdy się boją.Nawet dają im czas na wycofanie się przed rozpyleniem.

Do czego służą śmierdzące?

Podzielone zwierzęta są dobrymi zwierzętami.Jedzą różne szkodniki ogrodowe, takie jak norki, myszy, grillowanie, osy, chrząszcze, larwy itp. Ponadto są jedzącymi.Szukasz zwłok zwierząt.Pomaga to utrzymać ekosystem wolny od AA.

kadra edytorska

Witamy w rodzinie Oxford!Witryna jest obsługiwana i zarządzana przez społeczność entuzjastów, którzy dowiadują się o zwierzętach domowych.Mamy nadzieję, że uznasz to za przydatne.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Allyn Kozey

Last Updated: 14/01/2024

Views: 6005

Rating: 4.2 / 5 (63 voted)

Reviews: 86% of readers found this page helpful

Author information

Name: Allyn Kozey

Birthday: 1993-12-21

Address: Suite 454 40343 Larson Union, Port Melia, TX 16164

Phone: +2456904400762

Job: Investor Administrator

Hobby: Sketching, Puzzles, Pet, Mountaineering, Skydiving, Dowsing, Sports

Introduction: My name is Allyn Kozey, I am a outstanding, colorful, adventurous, encouraging, zealous, tender, helpful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.