Najlepsza alternatywa dla Vonage Landline Service (2023)

Czy możesz sobie wyobrazić niezawodną usługę stacjonarną, która działa bez Internetu?Niestety, większość przewoźników wymaga połączenia internetowego, ponieważ niektóre linie stacjonarne działają z VoIP (głos-IP).Atrakcja Vonage opiera się na dodaniu aplikacji mobilnych, które przekształcają Twój telefon w rozszerzenie, które nie konsumuje minut mobilnych, dzięki czemu jest atrakcyjna dla użytkowników smartfonów i entuzjastów stacjonarnych.

Jednakże,Istnieje alternatywa dla Vonage, a mianowicie telefon.Telefon społecznościowy ma usługi podobne do vonage, ale bez potrzeby połączenia internetowego!

Ponieważ przystępne plany zaczynają się od 39 USD/miesiąc, usługa stacjonarna telefonu społecznego może zaoszczędzić setki dolarów na kosztach instalacji, konfiguracji i konserwacji.To jest31-35% tańszeniż tradycyjne i cyfrowe linie stacjonarne,20-25% tańszeniż VoIP i ogromne73% tańszeniż telefon komórkowy.

Najczęściej zgłaszane problemy z Vonage Service

Po przeszukaniu Internetu w poszukiwaniu najczęściej zgłaszanych problemów z Vonage Service,Opracowaliśmy listę tego, na co narzekali klienci.Nasze wyniki są podsumowaniemTrustradiusi forum społeczności Vonage.

1. Straszna obsługa czatu online

Klienci starają się rozmawiać z prawdziwym człowiekiem, gdy potrzebują wsparcia technicznego.Obsługa klienta Vonage również nie odtwarza połączeń, gdy ich klienci wymagają pomocy, nawet po zostawianiu wiadomości na automatach sekretarki.Czat online stworzył problemy dla wielu klientów, ponieważ obsługa klienta nie rozwiązuje problemów i zamiast tego oznacza problemy klientów zgodnie z rozwiązaniem.Wsparcie rozliczeniowe może być określone tylko dzięki obsłudze czatu online.

2. Interfejs użytkownika Laggy

Niektórzy klienci narzekali na opóźnienie interfejsu, tworząc złe wrażenia użytkownika.Powolny interfejs Vonage może zakłócać szybki proces biznesowy.

3. Problemy z łącznością

Ponieważ Vonage opiera się na łączności internetowej, klienci doświadczyli problemów z łącznością.Spowodowało to, że niektórzy klienci zakłócili ich wydajność i muszą ponownie uruchomić swój modem w celu znalezienia połączenia.Na przykład po burzy możesz stracić obsługę internetową lub siłę w swoim obszarze, co powoduje, że telefon stacjonarny jest poza usługą.Po przywróceniu zasilania lub usługi internetowej musisz wykonać kilka kroków, aby ponownie mieć łączność.

4. Niektóre liczby międzynarodowe są zablokowane

Klienci narzekali, że niektóre liczby międzynarodowe są zablokowane i musisz poprosić o Vonage o ich odblokowanie.Ten problem może powodować ból głowy dla wielu właścicieli firm.

5. Problemy z jakością dźwięku

Transmisja sygnałów satelitarnych jest z natury opóźniona.W rezultacie mogą pojawić się solidne obawy.Ponadto pogoda i inne warunki środowiskowe mogą powodować przerwy bezprzewodowych usług internetowych, które mogą powodować problemy z solidnymi.

Dowiedz się o telefonie społecznościowym

Lub zadzwoń do naszych specjalistów od stacjonarnego pod numer

866-969-4886

Telefon społecznościowy: najlepsza alternatywa dla Vonage Landline Service

Best Alternative to Vonage Landline Service (1)

Telefon społecznościowy szybko stał się konkurentem Vonage!W przeciwieństwie do Vonage, telefon społecznościUsługa telefoniczna domowaŁączy się z pobliskimi wieżami komórkowymi, usuwając potrzebę połączenia miedzianego lub połączenia internetowego.Oferowane połączenia to lokalne, długie i nieograniczone!

Główne funkcje telefonu społeczności czynią z nich doskonałą alternatywą dla Vonage.Główne funkcje telefonu społecznego obejmują:

 • Internet nie jest wymagany: Jak wspomniano wcześniej, nie potrzebujesz połączenia internetowego, aby korzystać z telefonu społecznościowego, ponieważ są one oparte na sieciach telefonicznych.Dodatkowo nie jest wymagane nie ma drutu miedzianego.
 • Zachowaj swój istniejący numer stacjonarny lub zdobądź nowy: Telefon społecznościowy umożliwia przeniesienie istniejącego numeru od obecnego dostawcy lub możesz uzyskać nowy, lokalny.
 • Nieograniczone ogólnokrajowe powołanie: Z nieograniczonymi minutami pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, gdziekolwiek są w Stanach Zjednoczonych.
 • Połączenie podczas awarii zasilania z zapasową baterią: Nigdy nie czuj się odłączony od tych bliskich z nieprzerwanym połączeniem podczas awarii zasilania.Bateria zapasowa zapewnia, że możesz pozostać w kontakcie ze światem!
 • Zadzwoń do oczekiwania i poczty głosowej: Jeśli nie możesz odebrać telefonu, dzwoniący mogą zostawić pocztę głosową.Dodatkowo możesz skonfigurować połączenie oczekiwania, aby umożliwić niezbędnego dzwoniącego na czekanie, aż będziesz gotowy odbierać połączenie.
 • Umożliwia połączenie z dowolnym telefonem stacjonarnym: Nie potrzebujesz fantazyjnego telefonu stacjonarnego ani urządzenia mobilnego, aby korzystać z telefonu stacjonarnego Community Phone!
 • Dożywotnia gwarancja na sprzęt: Miej spokój, wiedząc, że masz dożywotnią gwarancję na sprzęt.
 • Zdobądź transkrypcje poczty głosowej: Popraw obsługę klienta, otrzymując transkrypcje poczty głosowej wysyłane bezpośrednio na wiadomość e -mail, aby skutecznie komunikować się z klientami.
 • Trasa połączeń: Łatwo kieruj się z innymi kolegami.
 • Menu wybierania konfigurowalnego: Firmy z konfigurowalnym menu wybierania mogą przesłać profesjonalnie nagrane.

Sprawdź swój adres pod kątem ubezpieczenia

Lub zadzwoń do naszych specjalistów od stacjonarnego pod numer

866-969-4886

Rozpoczęcie pracy z telefonem społecznościowym

Jeśli zdecydowałeś, że potrzebujesz wymiany vonage i chcesz podłączyć się do usług stacjonarnych telefonu społeczności, a następnie wykonaj te proste kroki:

 1. Zadzwoń do telefonu pod numer(866) 926 4116, aby porozmawiać ze specjalistą od stacjonarnego.Nie ma umów i wszystko jest wykonywane przez telefon.
 2. Dokonaj jednorazowej płatności w wysokości 99 USD, aby połączyć się z bazą, która jest wysyłana pocztą w ciągu 3-5 dni.
 3. Po otrzymaniu podstawy podłącz podstawę do gniazdka zasilania i podłącz telefon stacjonarny do gniazda.Otóż ​​to!Konfiguracja jest wykonywana w mniej niż 30 sekund i możesz natychmiast zacząć wykonywać połączenia.
 4. Jeśli w twoim obszarze występuje awaria zasilania, bateria zapasowa automatycznie się włączy, abyś mógł pozostać podłączony.Twoja usługa będzie działać do 12 godzin.
 5. Opłaty miesięczne za usługę stacjonarną zaczynają się od 39 USD miesięcznie.

Nie ma ukrytych opłat, żadnych umów, Internetu nie jest wymagane i nie ma instalacji.Wewnętrzny zespół pomocy technicznej to telefon, jeśli potrzebujesz pomocy.

Telefon społecznościowy toPrzewoźnik MVNO.MVNO oznacza mobilny operator sieci wirtualnej.Oznacza to, że świadczą usługi przy użyciu jednego z głównych przewoźników, takich jak T-Mobile, AT&T i Verizon.Trzy główne sieci są używane przez telefon Community, a jeśli nie daje optymalnego zasięgu, telefon społeczności może szybko przenieść się do innej sieci.

Sprawdź swój adres pod kątem ubezpieczenia

Lub zadzwoń do naszych specjalistów od stacjonarnego pod numer

866-969-4886

Korzyści z wyboru telefonu społecznościowego

 • Obsługa klienta jest osiągalna: Jedną z głównych mocnych stron telefonu jest to, że mają doskonałą obsługę klienta, która jest kompetentna i pomocna i są osiągalne za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu online lub telefonu.Żadnego rozmowy z robotami lub maszyn do odpowiedzi, które nie rozwiążą problemów!
 • 99% zasięgu w Stanach Zjednoczonych z sygnałem solidnym: Ponieważ telefon Community współpracuje z największymi ogólnokrajowymi przewoźnikami w USA, mogą one zapewnić ubezpieczenie 99% amerykańskim miastom, w tym większości obszarów wiejskich.Sygnał jest wzmacniany w słabych obszarach odbioru z wbudowanymi antenami na podstawie stacjonarnej.
 • Jasna jakość dźwięku: Ze względu na wzmocniony sygnał z wbudowanymi antenami możesz cieszyć się dziewiczą jakością dźwięku.
 • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy: Ciesz się 14 dni, aby ustalić, czy usługa stacjonarna telefonicznego jest dla Ciebie.Jeśli jesteś niezadowolony, możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy i zwrócić urządzenie.
 • Konfiguracja jest szybka i łatwa: Zajmuje to tylko 30 sekund.Nie ma potrzeby technika;Możesz to skonfigurować.Jedyne, czego potrzebujesz, to ujście elektryczne.

Lepsze plany gospodarstw domowych i niestandardowe pakiety biznesowe

Telefon społecznościowy jest dostępny do użytku domowego i biznesowego.Oto podział naszych pakietów gospodarstw domowych i biznesowych.

Dla mieszkalnictwa

 • Ograniczony plan minut- Do 400 minut za 32 USD/miesiąc lub 320 USD rocznie z 2 miesięcy za darmo.
 • Nieograniczony plan minut- Nieograniczone ogólnokrajowe wzywające za 43 USD/miesiąc lub 430 USD rocznie z 2 miesiącami za darmo.
 • Brak umowy z nieograniczonymi minutami- Brak obowiązku umowy z nieograniczonym ogólnokrajowym wezwaniem do 54 USD miesięcznie.

Dla biznesu

Wybierz pakiet, który odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi:

1. Podstawowa usługa stacjonarna biznesowa - 39 USD/miesiąc, na linię

Umożliwia to zmianę usług stacjonarnych lub telefonu komórkowego bez Internetu.Dostajesz nieograniczone w całym kraju powołanie, wychodząceID dzwoniącego, poczta głosowa, tymczasowaprzekazanie połączeń, Ipołączenie oczekujące.

2. Premium Business Landline Service - 69 USD/miesiąc, na linię

Ten pakiet umożliwia przechowywanie tej samej usługi telefonicznej i zyskać dynamiczne funkcje, takie jak routing połączeń, menu wybierania i powitanie połączeń, Rollover i jednoczesne dzwonienie, transfer połączeń na żywo, poczta głosowa na e -mail i dzwonienie do drugiej linii, jeśli pierwsza linia jestzajęty.Otrzymujesz nieograniczoną liczbę krajowych powołania w USA, wirtualne zarządzanie połączeniami, całą podstawową komunikację, jeden dostawca z jednym rachunkiem, internetem i specjalistami do pokładu.

Za zaledwie 39 USD miesięcznie możesz cieszyć się dostawcą usług stacjonarnych bez ukrytych opłat, nie wymaganych połączeń internetowych, bez umów i bez instalacji!Porozmawiaj z dedykowanym specjalistą od telefonu telefonicznego na 866-674-8276, aby uzyskać więcej informacji, aby uzyskać skonfigurowanie w niecały tydzień!

Sprawdź swój adres pod kątem ubezpieczenia

Lub zadzwoń do naszych specjalistów od stacjonarnego pod numer

866-969-4886

Czego potrzebujesz, aby przenieść telefon do społeczności

Jeśli zdecydowałeś się na wymianę vonage i chcesz przenieść się na telefon i zachować swój istniejący numer, będziesz musiał przenieść swój numer.Przenoszenie numeru z Vonagejest prostym procesem, ponieważ masz wsparcie dedykowanego zespołu obsługi klienta, który pomoże Ci w całym procesie.

Aby przenieść swój numer, wykonaj te proste kroki:

 • Wybierz usługodawcę, takiego jak telefon Community
 • Daj swojemu obecnemu dostawcy żądanie przeniesienia
 • Będziemy potrzebować PIN transferu, numeru konta z vonage i adresu usług.
 • Utwórz konto z telefonem społecznościowym
 • Przygotuj urządzenia telefoniczne do przełącznika (np. Skonfiguruj nowe urządzenie, jeśli je otrzymałeś)
 • Poczekaj, gdy przeniesienie numeru zostanie zakończone
 • Anuluj usługę u starego usługodawcy po zakończeniu przeniesienia
 • Przetestuj swój nowy numer, zachęcając znajomego lub członka rodziny, aby zadzwonił do Ciebie

Dowiedz się więcej tutaj:Jak długo trwa numer portu od przewoźnika?

Sprawdź adres pod kątem ubezpieczenia

Lub zadzwoń do naszych specjalistów od stacjonarnego pod numer

866-969-4886

Bezprzewodowa usługa stacjonarna vs. serwis VOIP

Wszystko sprowadza się doVoIP kontra telefon stacjonarny.VoIP to usługa telefoniczna oparta na nowoczesnej technologii.Z drugiej strony, telefon stacjonarny to usługa telefoniczna, która wykorzystuje wieże telefonów komórkowych lub sieć miedzianych przewodów do podłączenia telefonów.

W miarę zmiany czasu firmy przeniosły się z telefonu stacjonarnego na usługi VOIP.Są bardzo różne, ale jak możesz ustalić, który jest dla Ciebie lepszy?Poniższa tabela zawiera główne różnice między usługami telefonu stacjonarnego, telefonu społecznościowego i Vonage VoIP.

Bezprzewodowy telefon stacjonarny

Vonage Voip

Nie zależy to od Internetu, ponieważ łączy się z wieżami komórkowymi, co czyni je bardziej niezawodnymi

Usługa telefoniczna VoIP nie może istnieć bez Internetu

12-godzinna kopia zapasowa baterii dla zaciemnienia.

Nie działa podczas awarii prądu.

Więcej Ochrony,

Bardziej podatne na połączenie manipulacji,

Łatwe do zintegrowania z firmą

Integracyjna konkurencyjność

Dlaczego nie Vonage Service?

Istnieje wiele powodów, aby nie wybierać Vonage Service, dzięki czemu telefon społeczności jest idealną alternatywą dla vonage.

 • Opłaty za koniec kontraktu: Podczas anulowania usługi vonage, aby przeprowadzić się do konkurenta Vonage, musisz powiadomić 30-dniowe powiadomienie o zamiarze anulowania umowy.Możesz ponosić odpowiedzialność za ukryte opłaty za anulowanie.Ponadto będziesz odpowiedzialny za dodatkowe opłaty, jeśli anulujesz się przed zakończeniem okresu wypowiedzenia.
 • Złożona aplikacja komputerowa: Użytkownicy mająskarżył sięo aplikacji komputerowej, która daje im problemy, mimo że Vonage ma regularne aktualizacje.Na przykład jedną z skarg jest to, że aplikacja przechodzi z zestawu słuchawkowego użytkownika na kamerę internetową bez wyraźnego powodu.Inne problemy z aplikacjami komputerowymi, doświadczane przez klientów Vonage, zawierają problemy z błędami po aktualizacji i kłopoty z logowaniem się do aplikacji.
 • Bezpieczeństwo: Jak każde inne urządzenie połączone internetem, telefony VoIP, w tym Vonage, są podatne na atak hakerów zaangażowanych w kradzież, oszustwo i inne przestępstwa.Wielu z tych hakerów pochodzi z wysoce zorganizowanych grup do korzystania z telefonów korporacyjnych do nielegalnych połączeń.
 • Ograniczone rozszerzenia: Do rozszerzenia można dodać tylko trzy urządzenia, co sprawia, że jest to trudne, jeśli działasz z różnych lokalizacji.Mówiąc prościej, dostajesz tylko dwa, ponieważ jeden z trzech to telefon komórkowy.

Często Zadawane Pytania

Czy Vonage wychodzi z biznesu?

EricssonnabytyVonage w lipcu 2022 r. Ericsson potwierdził, że Vonage będzie kontynuowany pod swoją nazwą, utrzymując swoich obecnych pracowników.Do tej pory biznes jest zwykle dla Vonage, ale nie można powiedzieć, co Ericsson przygotował dla firmy na dłuższą metę.

Jak anulować usługę telefoniczną vonage?

DoAnuluj swoją usługę telefoniczną vonage, musisz powiadomić firmę o swoim zamiarze anulowania.Aby anulować, możesz zadzwonić do ich infolinii lub poinformować je online.

Vonage, infolinia obsługi klienta to 1-732-944-0000.Są one dostępne w godzinach pracy od poniedziałku do piątku, 9:00 do północy ET oraz w sobotę i niedzielę, od 9:00 do 19:00.Et.

Aby anulować online, zaloguj się na konto online i wypełnij formularz konta Anuluj Vonage.

Czy musisz zwrócić sprzęt vonage?

W zależności od posiadanego planu usług vonage, być może będziesz musiał zwrócić sprzęt do wynajęcia, taki jak

 • Telefony
 • Kable telefoniczne
 • Kable Ethernet
 • Adaptery mocy
 • Adaptery vonage
 • Modemy i routery.

Jest to jednak konieczne tylko wtedy, gdy jest to część umowy o usłudze.Jeśli tak, możesz ponosić odpowiedzialność za opłaty zastępcze, jeśli nie zwrócisz sprzętu.

Sprawdź swój adres pod kątem ubezpieczenia

Lub zadzwoń do naszych specjalistów od stacjonarnego pod numer

866-969-4886

Dolna linia

Telefon społecznościowy jest alternatywą usług stacjonarnych dla Vonage.Nie potrzebujesz połączenia internetowego, aby korzystać z ich niedrogiej usługi.Bez umów i ukrytych opłat, telefon społeczności jest zastępcą vonage, do którego klienci mogą się zwrócić, jeśli są niezadowoleni z otrzymywanej przez nich usług od tradycyjnych dostawców, takich jak Vonage.

powiązane posty

 • Jak zdobyć telefon stacjonarny
 • Jak zmienić operatorów telefonicznych
 • Najlepsza alternatywa dla miedzianych przewodowych linii stacjonarnych
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Jamar Nader

Last Updated: 28/08/2023

Views: 6106

Rating: 4.4 / 5 (55 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Jamar Nader

Birthday: 1995-02-28

Address: Apt. 536 6162 Reichel Greens, Port Zackaryside, CT 22682-9804

Phone: +9958384818317

Job: IT Representative

Hobby: Scrapbooking, Hiking, Hunting, Kite flying, Blacksmithing, Video gaming, Foraging

Introduction: My name is Jamar Nader, I am a fine, shiny, colorful, bright, nice, perfect, curious person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.